Badanie stomatologiczne Dr Szadowski Implantologia i Stomatologia Estetyczna

Chirurgia stomatologiczna w gabinecie Dr. Szadowski

Chirurgia stomatologiczna jest dziedziną stomatologii w ramach, której odbywa się leczenie operacyjne w obszarze jamy ustnej. W związku z tym przeprowadzane są m.in. uzupełnianie ubytków zębowych czy korekta kształtu oraz wielkości dziąseł. Jednym z podstawowych zadań realizowanych przez stomatologów tej specjalizacji jest jednak usuwanie zębów, których nie można już leczyć w żaden inny sposób (np. leczenie kanałowe).

Zabiegi tego typu mają również za zadanie usuwanie zębopochodnych obszarów zakażenia kości, które mogą spowodować powikłania.

Mylnym jest jednak myślenie, że stomatologia chirurgiczna zajmuje się wyłącznie usuwaniem zębów. Współczesne metody leczenia są coraz bardziej profesjonalne i uwzględniają stosowanie zaawansowanych technik oraz narzędzi specjalistycznych. Wpływa to bezpośrednio na jakość przeprowadzanych zabiegów, ich skuteczność oraz podejmowanie się leczenia nawet najtrudniejszych przypadków.

Chirurgia szczękowy – Dziekanów, Łomianki

Chirurg szczękowy podejmuje się usuwania zębów stałych, jak mlecznych. Współpracują zatem zarówno z pacjentami dorosłymi, jak i dziećmi. Ponadto usuwają zęby, będące przeciwwskazaniem do leczenia ortodontycznego oraz nieprawidłowo rosnące ósemki. Podejmują się ponadto nacinania zmian ropnych oraz zmniejszania dziąseł.

Zabiegi chirurgii stomatologicznej przeprowadzane w centrum w Kielcach:

  • usuwanie zębów mlecznych, jak i stałych,
  • usuwanie zębów ze względów ortodontycznych,
  • usuwanie ósemek tzw. zębów mądrości,
  • usuwanie zmian ropnych,
  • operacyjne skracanie dziąseł.

Więcej informacji:

Chirurgia Stomatologiczna

 

Poznaj całą ofertę

Blog

 

Kontakt

Dr Szadowski
ul. Rolnicza 421
05-092 Dziekanów Polski

tel. 505 002 052
drszadowski@gmail.com

Godziny otwarcia

Pon. 9.00-20.00
wt. 11.00-20.00
śr. 11.00-20.00
czw. 11.00-20.00
pt 9.00-20.00

Copyright 2018 © Dr Szadowski

Designed by Designum.pl