Dobry ortodonta – Łomianki, Tarchomin

Nie da się ukryć, że zdrowe zęby, jak i promienny uśmiech to czynniki w dużym stopniu świadczące o naszej atrakcyjności. Zdrowe uzębienie odgrywa niebagatelną rolę we wszelkich kontaktach towarzyskich i zawodowych. Jego brak zdecydowanie negatywnie wpływa na naszą samoocenę.

Dlatego też, wszystkim tym, którzy cierpią z powodu braków lub wad uzębienia, z odsieczą przychodzi ortodoncja. Jako gałąź stomatologii, ortodoncja zajmuje się likwidacją i korektą wszelkich wad zgryzu, które nieraz mają zasadniczy wpływ na naszą fizyczną atrakcyjność i samoakceptację.

Należy podkreślić, że nieleczone wady zgryzu stają się idealnymi warunkami do rozwoju próchnicy, chorób przyzębia czy wad wymowy. Z tego też względu, warto już jak najwcześniej rozpocząć walkę z nieprawidłowościami zgryzu, aby wykluczyć lub ograniczyć rozwój niebezpiecznych schorzeń w dalszym życiu. Każdy powinien mieć świadomość, że wada zgryzu to często źródło o wiele poważniejszych problemów ze zdrowiem.

W końcu zęby są częścią czaszki, ważne więc, aby były one odpowiednio uformowane i znajdowały się w szczęce na właściwym im miejscu. Specjalista w dziedzinie ortodoncji dziecięcej – a takim może pochwalić się nasz profesjonalny gabinet ortodontyczny w Dziekanowie – pomoże Państwa dzieciom szybko i sprawnie uporać się z wszelkimi wadami zgryzu.

ortodonta dziekanów

Dobry ortodonta – Łomianki, Tarchomin

Na dzień dzisiejszy, ortodoncja korzysta z aparatów stałych oraz ruchomych. Aparat stały to podstawowy element skutecznego leczenia, podczas gdy aparat ruchomy pełni w nim raczej funkcję wspomagającą. Pomimo wielu krążących wokół tematu aparatu mitów, ich noszenie nie wiąże się z bólem ani z żadnymi innymi większymi trudnościami. Jako ze korekta zgryzu następuje w długim czasie, jest ona bezbolesna i w miarę komfortowa. Nieraz, aby maksymalnie wykorzystać wszelkie narzędzia do korekty zgryzu, ortodonta czerpie garściami z innych dziedzin stomatologii, takich jak protetyka bądź chirurgia.

Zazwyczaj leczenie ortodontyczne trwa między 9 a 14 rokiem życia pacjentka bądź pacjentki, niemniej jednak nie ma żadnych ograniczeń dla rozpoczęcia go we wcześniejszym bądź późniejszym okresie życia.

Nasz gabinet stomatologiczny oferuje Państwu luksus skorzystania z usług najlepszego ortodonty dziecięcego na terenie Kielc. Z jego pomocą, Wasze dzieci mają szansę na odzyskanie zdrowego, poprawnego uzębienia i podniesienia swojej własnej samooceny.

Poznaj całą ofertę

Blog

 

Kontakt

Dr Szadowski
ul. Rolnicza 421
05-092 Dziekanów Polski

tel. 505 002 052
drszadowski@gmail.com

Godziny otwarcia

Pon. 9.00-20.00
wt. 11.00-20.00
śr. 11.00-20.00
czw. 11.00-20.00
pt 9.00-20.00

Copyright 2018 © Dr Szadowski

Designed by Designum.pl