Badanie uzębienia Dr Szadowski Implantologia i Stomatologia Estetyczna

Dobry Ortodonta dla dzieci – ortodoncja dziecięca w gabinecie Dr. Szadowski – Dziekanów

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi doświadczonego ortodonty dziecięcego w naszym gabinecie stomatologicznym w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym w Kielcach. Gwarantujemy profesjonalne podejście i kompleksowe zadbanie o uzębienie Państwa dzieci.

W naszym gabinecie, Państwa dzieci zyskają zdrowe zęby i piękny uśmiech, który będzie im towarzyszył od najmłodszych lat. Zapraszamy serdecznie!

 

Ortodonta dla dzieci – Dziekanów, Łomianki

 

Nasz doświadczony ortodonta przedstawi plan leczenia Państwa dzieci. Wyeliminuje wady zgryzu oraz skoryguje wszelkie nieprawidłowości zębowe. Nasz gabinet mieści się w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Kielc.

Wady zgryzu to nie tylko problem estetyczny i mała pewność siebie naszych najmłodszych Klientów. Nieprawidłowy zgryz przyczynia się do powstawania próchnicy, powoduje różne choroby przyzębia, a nawet może być przyczyną zaburzeń mowy. Nieprawidłowości zębowe, które skutkują pocieraniem zębów o siebie, powodują ścieranie szkliwa.

To z kolei przyczynia się do kruszenia się zębów i wywołuje ich nadwrażliwość. To tylko niektóre z problemów, których powodem jest nieprawidłowy zgryz i brak jego leczenia. Niektóre problemy zdrowotne mogą być bardzo trudne do wyleczenia, dlatego bardzo ważna jest korekcja zębów już u najmłodszych dzieci.

Nasz gabinet stomatologiczny w Kielcach, wychodzi naprzeciw rodzicom oraz ich pociechom i oferuje profesjonalną oraz skuteczną pomoc dzieciom, u których pojawiły się wady zgryzu.

 

Dobry Ortodonta dziecięcy – Tarchomin, Dziekanów, Łomianki

 

Nasz gabinet oferuje najmłodszym Klientom aparaty ortodontyczne stałe oraz ruchome. Aparaty stałe zakłada się w celu leczenia i korekcji zgryzu, natomiast aparaty ruchome stosuje się wspomagająco. Obecne aparaty są wygodne w noszeniu, nie są odczuwalne przez pacjentów, nie przeszkadzają, nie powodują bólu i mają estetyczne wygląd. W niczym nie przypominają dawnych aparatów służących do korekcji zgryzu. Obecne leczenie ortodontyczne jest niebolesne, a aparaty mają atrakcyjny, modny wygląd.

Korekta zgryzu jest rozłożona w czasie, dzięki czemu cały proces jest łagodny, nieinwazyjny oraz bezbolesny, nie powoduje dyskomfortu. Ortodonta często w trakcie leczenia korzysta z fachowej porady innych specjalistów stomatologicznych, jak protetyk czy chirurg.

Leczenie ortodontyczne dzieci jest najefektywniejsze u pacjentów w wieku od 9 do 14 lat. Oczywiście, nie ma żadnych przeciwwskazań, aby leczenie rozpocząć wcześniej lub później. W naszym gabinecie jest to możliwe.

Więcej informacji:

Ortodoncja

Poznaj całą ofertę

Blog

 

Kontakt

Dr Szadowski
ul. Rolnicza 421
05-092 Dziekanów Polski

tel. 505 002 052
drszadowski@gmail.com

Godziny otwarcia

Pon. 9.00-20.00
wt. 11.00-20.00
śr. 11.00-20.00
czw. 11.00-20.00
pt 9.00-20.00

Copyright 2018 © Dr Szadowski

Designed by Designum.pl