Najlepszy prywatny dentysta, stomatolog – Gabinet Stomatologiczny Dziekanów, Łomianki

O tym, że należy dbać o zdrowie zębów oraz regularnie odwiedzać stomatologa uczymy się już od dziecka. Coraz częściej jednak do gabinetów dentystycznych udajemy się nie tylko, by leczyć ubytki i pozbyć się bólu, ale również by zadbać o wygląd naszego uzębienia. Nic w tym dziwnego, gdyż piękny biały uśmiech robi dobre wrażenie w każdej sytuacji i dodaje nam atrakcyjności. Współczesna stomatologia wychodzi naprzeciw naszym potrzebom, oferując szeroki wachlarz zabiegów estetycznych, które pomogą poprawić, a w niektórych przypadkach wręcz uratować wygląd zaniedbanych czy zniszczonych zębów.

Gdy planujemy zadbać o estetykę naszego uśmiechu, trzeba dokładnie przemyśleć wybór gabinetu dentystycznego, do którego się udamy. Nie wszystkie zabiegi stomatologii estetycznej są wykonywane w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego Narodowego Funduszu Zdrowia, dlatego warto wcześniej dowiedzieć się, gdzie kompleksowo zadbamy o stan naszych zębów.

Jeśli do dentysty, to tylko prywatnie – prywatny stomatolog Dziekanów – Łomianki

Gdy pojawia się potrzeba leczenia zębów, większość Polaków decyduje się na prywatną wizytę w gabinecie stomatologicznym. Dlaczego tak się dzieje, mimo że koszty zabiegów może pokryć ubezpieczenie zdrowotne w NFZ?

Okazuje się, że kontrakt podpisywany przez dentystów z NFZ obejmuje tylko część procedur medycznych. Na przykład, gdy zęby pacjenta wymagają leczenia kanałowego (czyli endodoncji), NFZ finansuje je wyłącznie tylko dla przednich zębów – od jedynki do trójki. Za leczenie w ten sposób pozostałych zębów musimy zapłacić z własnej kieszeni, gdyż jedyna darmowa opcja w tej sytuacji to ekstrakcja, czyli usunięcie zepsutego zęba. Oprócz tego, w zakresie usług refundowanych nie mieszczą się zabiegi z zakresu implantologii, tak jak zakładanie implantów zębowych, czy stałych protez, na przykład koron, licówek porcelanowych lub mostków. Za darmo nie otrzymamy również zaawansowanego znieczulenia, ani nie wybielimy laserowo zębów.

Należy także dodać, że materiały wykorzystywane do zabiegów dentystycznych w ramach NFZ nie są najwyższej jakości. Białe, niewidoczne plomby zostaną założone jedynie na zęby od jedynek do trójek, gdy zdecydujemy się na darmową wizytę. Na innych zębach dentysta wykona amalgamatowe wypełnienia, szare i niezbyt estetyczne. W tej sytuacji nie jest niczym dziwnym, że osoby, którym zależy na pięknym uśmiechu wybiorą wizytę prywatną.

 

prywatny stomatolog dziekanów

Nowocześnie i bezboleśnie w prywatnym gabinecie dentystycznym – prywatny dentysta Dziekanów – Łomianki

Podejście do pacjenta w teorii powinno być takie samo, niezależnie od tego, czy wizyta odbywa się prywatnie czy w ramach refundacji przez NFZ. Niestety, nadal dość często zdarza się tak, że tylko w trakcie płatnego leczenia możemy liczyć na zdecydowanie wyższy standard obsługi i odnoszenie się do pacjenta z większą kulturą.

Prywatne gabinety stomatologiczne oferują kompleksowy zestaw usług swoim klientom. Zadbają one nie tylko o zdrowie naszych zębów, ale poprawią też estetykę naszego uśmiechu, przez najróżniejsze zabiegi – od uzupełnienia braków w naszym uzębieniu przez korektę wad zgryzu aż do precyzyjnego usunięcia osadów i wybielenia.

Tak szeroki wachlarz zabiegów to bez wątpienia jedna z największych zalet prywatnych gabinetów stomatologicznych. Warto zdecydować się na wizytę w jednej z nich, szczególnie, gdy nasze zęby są mocno zniszczone i wymagają wielu poprawek, a my chcemy uniknąć ich wyrywania oraz konieczności noszenia protezy. Najnowsze rozwiązania w dziedzinie stomatologii estetycznej sprawią, że bez zbędnego bólu będziemy mogli cieszyć się promiennym uśmiechem przez długie lata.

Poznaj całą ofertę

Blog

 

Kontakt

Dr Szadowski
ul. Rolnicza 421
05-092 Dziekanów Polski

tel. 505 002 052
drszadowski@gmail.com

Godziny otwarcia

Pon. 9.00-19.00
wt. 9.00-19.00
śr. 9.00-19.00
czw. 9.00-19.00
pt 9.00-19.00

Copyright 2018 © Dr Szadowski

Designed by Designum.pl