Zabiegi stomatologii estetycznej

Zabiegi stomatologii estetycznej w gabinecie Dr Szadowskiego w Dziekanowie to idealny sposób na przywrócenie pięknego, zdrowego uśmiechu. Gabinet Dr Szadowski posiada wieloletnie doświadczenie w stomatologii estetycznej. Wyposażony jest w nowoczesne sprzęty i technologie, dzięki czemu może zapewnić pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną oraz profesjonalne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Do dyspozycji pacjentów jest szeroki zakres zabiegów, w tym wybielanie zębów, licówki pełnoceramiczne, przyklejane korony, protezy, implanty i wiele innych.

Gabinet dentystyczny Dr Szadowski w Dziekanowie to idealne miejsce do skorzystania z zabiegów stomatologii estetycznej. Doświadczeni lekarze i wykwalifikowany personel gwarantują bezpieczne i skuteczne zabiegi. W ofercie znajdują się zabiegi takie jak wybielanie zębów dostępne zarówno w formie leczenia w gabinecie jak również jako wybielanie domowe ze specjalnymi nakładkami prowadzone zgodnie z instrukcją przekazaną przez lekarza.

Ponadto w gabinecie Dr Szadowski oferowane są Licówki pełnoceramiczne, które są nowoczesnym i skutecznym sposobem na nowy, piękny uśmiech.

Każdy zabieg z zakresu stomatologii estetycznej jest wykonywany z dbałością o szczegóły i wykorzystaniem najnowszych technologii. Pacjenci mogą liczyć na indywidualne podejście i profesjonalne doradztwo. Dzięki wiedzy i doświadczeniu wykwalifikowanego personelu pacjenci gabinetu DR Szadowski w Dziekanowie mogą cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem przez wiele lat.

Poznaj całą ofertę

Kontakt

Dr Szadowski
ul. Rolnicza 421
05-092 Dziekanów Polski

tel. 505 002 052
drszadowski@gmail.comBlog

Godziny otwarcia

Pon. 9.00-20.00
wt. 11.00-20.00
śr. 11.00-20.00
czw. 11.00-20.00
pt 9.00-20.00

Copyright 2018 © Dr Szadowski

Designed by Designum.pl